Переможці конкурсу міні-грантів від ГО «Територія успіху» підпишуть контракти після тренінгу

Цього літа ГО «Територія успіху» проводила конкурс на отримання міні грантів для регіональних громадських організацій та ініціативних груп, що працюють на розбудову демократії в Україні. Конкурс проводився в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів.

Конкурс подарував унікальну можливість осередкам громадянського суспільства в невеликих містах Кіровоградської та Черкаської області отримати фінансову підтримку своєї роботи в сумі гранту від 45 до 90 тисяч гривень.

Загалом рішенням комісії було підтримано 10 проектів.

Переможці сьогодні, 27 серпня приїхали в Кіровоград для того, щоб отримати всі необхідні знання і настанови для успішної реалізації своїх проектів. Куратори з ГО «Територія успіху» підготували для своїх грантерів установчу тренінгову сесію, під час якої вони навчаться як управляти проектами, як здійснювати моніторинг та оцінку проектів як здійснювати фінансовий менеджмент проекту . За підсумками тренінгу після доопрацювання грантерами будуть підписані угоди між грантерами і ГО «територія успіху» про співпрацю і фінансування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua