У Кіровограді правоохоронці долучилися до проведення педагогічного форуму

Традиційно захід відбувається перед початком нового навчального року за участі представників структурних підрозділів, територіальних органів міністерств та відомств України в області та керівників освітніх і виховних закладів.

В УМВС України в Кіровоградській області зустрічі з учасниками форуму проводилися у два етапи. Начальник відомства підполковник міліції Сергій Кондрашенко, заступник начальника обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облдержадміністрації Олена Коваленко та заступник начальника служби у справах дітей ОДА Ельза Лещенко обговорили з присутніми шляхи подальшої співпраці.

Сергій Григорович, насамперед, звернув увагу на питання ролі працівників органів внутрішніх справ у виховному процесі дітей, проведення правоохоронцями профілактичної роботи щодо недопущення вчинення правопорушень і злочинів неповнолітніми та стосовно них.

- Для належної роботи у цьому напрямку між УМВС в області та навчальними закладами підписано меморандум про співпрацю. Вчасне реагування і попередження будь-яких ситуацій, які можуть вилитись у тяжкі наслідки, і є необхідною мірою для того, аби діти почувалися комфортно та безпечно. То ж ми з вами маємо постійно над цим працювати, - зазначив очільник УМВС.

У ході форуму його учасники мали можливість поставити питання, висловити побажання чи надати пропозиції щодо вдосконалення взаємодії, спрямованої на вирішення проблемних питань, що виникають у процесі роботи з родинами, зокрема тими, що опинилися у складних життєвих обставинах, та безпосередньо з дітьми.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua