У Кіровограді правоохоронці долучилися до проведення педагогічного форуму

Традиційно захід відбувається перед початком нового навчального року за участі представників структурних підрозділів, територіальних органів міністерств та відомств України в області та керівників освітніх і виховних закладів.

В УМВС України в Кіровоградській області зустрічі з учасниками форуму проводилися у два етапи. Начальник відомства підполковник міліції Сергій Кондрашенко, заступник начальника обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облдержадміністрації Олена Коваленко та заступник начальника служби у справах дітей ОДА Ельза Лещенко обговорили з присутніми шляхи подальшої співпраці.

Сергій Григорович, насамперед, звернув увагу на питання ролі працівників органів внутрішніх справ у виховному процесі дітей, проведення правоохоронцями профілактичної роботи щодо недопущення вчинення правопорушень і злочинів неповнолітніми та стосовно них.

- Для належної роботи у цьому напрямку між УМВС в області та навчальними закладами підписано меморандум про співпрацю. Вчасне реагування і попередження будь-яких ситуацій, які можуть вилитись у тяжкі наслідки, і є необхідною мірою для того, аби діти почувалися комфортно та безпечно. То ж ми з вами маємо постійно над цим працювати, - зазначив очільник УМВС.

У ході форуму його учасники мали можливість поставити питання, висловити побажання чи надати пропозиції щодо вдосконалення взаємодії, спрямованої на вирішення проблемних питань, що виникають у процесі роботи з родинами, зокрема тими, що опинилися у складних життєвих обставинах, та безпосередньо з дітьми.

правоохоронці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі