В Кіровоградському військовому комісаріаті проведено зустріч з керівниками професійно – технічних навчальних закладів

В Кіровоградському обласному військовому комісаріаті 27 серпня 2015 року, в рамках обласного серпневого педагогічного форуму «Надання якісних послуг – якісна освіта майбутнього», проведено зустріч з керівниками загальноосвітніх, професійно – технічних навчальних закладів області, в ході якого були висвітлені питання: військово – патріотичного виховання, як складова виховного процесу у навчальних закладах; організація проведення допризовної підготовки юнаків у навчальних закладах; зустріч з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, показ стрілецького озброєння війської частини В 2336.

Зі вступним словом, виступив заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю Кіровоградського обласного комісаріату підполковник Олег Молчанов, наголосивши, що військово – патріотична активність учнівської молоді та школярів є необхідною предумовою розвитку країни та суспільства в цілому. 
Заступником командира військової частини по роботі з особовим складом (В 2336) полковником Каліушко С.В., було відмічено, що в теперішній час військово – патріотичне виховання молоді є складовою системою національного виховання, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові та Українській державі, яке покликане формувати громадянина – патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов`язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини.

До відома учасників форума офіцер відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) майор Калашнік М.В., надав інформацію, щодо організації проведення допризовної підготовки юнаків у навчальних закладах, відмітивши, що підготовка до служби в Збройних Силах україни – це складна, тривала, цілеспрямована діяльність суспільства (сім`ї, школи, громадських організацій), результатом якої має стати готовність юнаків до строкової (контрактної) військової служби. Крім цього майор Калашнік М.В., наголосив, що до проведення занять допризивної підготовки на договірних засадах можуть залучатися представники військових частин, вищих військових навчальних закладів та військових комісаріатів.

До питань патріотичного виховання та військової служби на зустрічі долучилися учасники антитерористичної операції на сході країни, демобілізовані прикордонники Сафронов Станіслав та Іщенко Володимир – керівник Кіровоградської регіональної спілки прикордонників, додавши, що командири та особовий склад частин завжди відкриті до співпраці, в плані ознайомлення школярів та учнівської молоді з військовою службою, наглядною демонстрацією військової техніки, різних видів озброєння, безпосередніх показових екскурсій до музеїв військових частин, зустрічей з учасниками бойових дій, вшанування пам`яті загиблих героїв.

В завершальному етапі зустрічі бійці війської частини В 2336 наглядно ознайомили керівників загальноосвітніх, професійно – технічних навчальних закладів та викладачів допризивної підготовки з основними видами стрілецького озброєння.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua