Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкA встановило національний та світовий рекорди

17-20 серпня 2015 року на радіо S.R.A.K.A (Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкА) пройшов рекордний радіомарафон. Друзі співака, радіоведучі Юлія Карпова та Дмитро Єгоров встановили національний і побили попередній світовий рекорд у категорії найдовший радіомарафон на онлайн-радіостанції, який належав туркам, – 52 години. Тривалість ефіру українців склала 58 годин 40 хвилин.

Після цього ведучий Дмитро Єгоров пробув в ефірі самостійно ще 6 годин і 20 хвилин. Загалом ефір тривав 65 годин. Метою було перевершити попередній рекорд, встановлений «Русским Радио Россия» (60 годин), незважаючи навіть на те, що радіостанції знаходяться в різних категоріях (онлайн- та FM-станція).

Ефір відвідали батьки, близькі та родичі Кузьми Скрябіна, музиканти гурту «Скрябін», Віктор Бронюк, Марія Бурмака, Олег Лапоногов, Фагот, Ірина Білик, Віктор Павлік, «Дзідзьо», «Пающіє Труси» та багато інших.

Юлія Карпова: «Андрій колись хотів, аби про радіо S.R.A.K.A почули всі. Все так і вийшло, оскільки під час ефіру нам писали і телефонували звідусюди, нас підтримували США, Канада, Албанія, Польща, Чехія, Японія, багато інших країн, і навіть Росія. Це був не радіомарафон, а інтернаціональний марафон фантастичної людської підтримки. Ми зуміли встановити в Україні новий національний та світовий рекорди. Це наш подарунок для сім’ї Андрія — ми здійснили один із його найсміливіших планів, ми горді, що це сталось в Україні».

Дмитро Єгоров: «Ми розуміли, що рекорд все одно залишиться у росіян, проте нам було важливо показати, що ми можемо більше, що довше пробудемо в ефірі. Я розумів заради кого все робиться, і заради чого! Тим паче, за перші два дні ефіру стільки людей приєдналося до того марафону і стільки підтримки ми отримували, шо в один момент я просто сказав собі: “Чувак, ти не маєш права здатись!”

Ілля Ламбріно, координатор Національного Реєстру рекордів України: «Насамперед варто відзначити, що будь-який рекорд на витривалість дається дуже тяжко як для учасників, так і для організаторів і експертів. Радіомарафон пам'яті Андрія Кузьменка був не таким, як усі інші. Атмосфера, люди, друзі і знайомі співака надихали наших рекордсменів. В результаті ми маємо Національний рекорд вражаючого тандему радіоведучих. Також був встановлений світовий рекорд серед онлайн-радіостанцій, і лишилось дочекатись відповіді від Книги Рекордів Гіннесса. Хотілось би привітати від імені Національного Реєстру рекордів Юлю та Дмитра з цим величезним досягненням, та побажати їм натхнення в роботі і творчості! Вони зробили велику справу!»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua