У Кіровограді прокоментували ситуацію із задимленням на території області

Підвищена задимленість повітря вчора викликала велику стурбованість у багатьох жителів області.

Не залишилась осторонь обласна влада. Голова облдержадміністрації ініціював термінову нараду, у якій взяли участь представників Держсанепідслужби та ДСНС України в області.

Учасники наради проаналізували ситуацію, що склалася на території області. Зокрема, з’ясувалося, що інформація про начебто вибух на одному з Черкаських підприємств, яка поширюється обласним центром, не відповідає дійсності, а задимлення є сукупним результатом надзвичайних подій у Київській області та природних явищ. За результатами наради Сергій Кузьменко звернувся до керівництва Держсанепідслужби в області та ДСНС України в області із проханням спростувати чутки.

Тож одразу після наради поточну ситуацію представникам обласних ЗМІ прокоментували заступник начальника управління ДСНС з реагування на надзвичайні ситуації Максим Крутінь та виконуюча обов’язки начальника Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області Тамара Ланкмілєр.

Максим Крутінь повідомив, що на той час по всій території області не зафіксовано жодної великої пожежі чи аварії, проте, на значній території області  спостерігалочь задимлення, що утворилося внаслідок пожеж на торф’яниках на території Київської області. За його словами, зниження температури та підвищення вологості у нічний час вкупі зі зміною напрямку вітру, стали саме тими факторами, що посприяли утворенню смогу не лише на Київщині, а також над територією сусідніх Житомирської, Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей.

За словами Максима Крутіня, найбільше піддалися задимленню 12 районів нашої області: Гайворонський, Голованівський, Ульяновський, Світловодський, Кіровоградський райони та місто Кіровоград. Проте, в цілому ситуація є контрольованою, державною службою з надзвичайних ситуацій по області здійснюється її постійний моніторинг.

Тамара Ланкмілєр відзначила, що внаслідок перевірок, проведених обласною лабораторією санепідслужби, станом на 14 годину засвідчили, що жоден із показників горіння не перевищує гранично допустиму концентрацію. Тому стверджувати, що ситуація із задимленням є критичною, не можна. Вона також порадила жителям області, по можливості, обмежити перебування на відкритому повітрі, зачинити у приміщеннях вікна та двері до стабілізації ситуації. За словами Тамара Ланкмілєр, наразі спостерігається покращення ситуації із задимленням.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua