В Олександрії не маркують товари російського виробництва (ФОТО)

Активісти громадської організації «Сокіл» провели моніторинг російських товарів по торгівельним мережам Олександрії.

Перевірили небайдужі жителі Олександрії магазини та супермаркети торгівельної мережі АТБ, Маркет-опт, Оптовичок та Сільпо.

В більшості випадків товари російського виробництва не були промарковані , лише на цінниках в супермаркеті Сільпо відображено, що товари вироблені в країні-агресорі, також вищезазначені товари були розставлені на окремі полиці.

– Моніторинг показав, що на жаль найбільші торгівельні мережі не дослухались ні до наших прохань, ні до рекомендацій виконавчого комітету Олександрійської міської ради. – розповідає координатор акції бойкоту Давидов Олександр. – В подальшому плануємо звернутись до керівництва вищезазначених торгівельних мереж з проханням маркувати товари вироблені в Росії, також будемо продовжувати проведення інформаційної кампанії проти цих товарів.

Зазначимо, що у січні цього року ініціативна група «Бойкот російських товарів» передала звернення до міського голови Олександрії Степана Цапюка з проханням зобов’язати власників магазинів маркувати товари російського виробництва. Під зверненням стояли підписи близько 250 містян. У відповідь на вищезазначене звернення та на виконання доручення відділом торгівлі управління економіки міської ради були направлені листи керівникам провідних магазинів, супермаркетів та популярних мереж магазинів міста Олександрії. В цих листах-зверненнях були відправлені рекомендації для керівництва сфери торгівлі по проведенню аналізу наявної кількості та цінової політики товарів російського виробництва, а також, в мережах своїх торгових закладів, рекомендовано вказані товари промаркувати, розмістити на окремі полиці та інформувати споживачів про товари російського виробництва. Але дивлячись на ситуацію, що склалась з маркуванням товарів висновок напрошується сам по собі, власники торгівельних мереж просто проігнорували прохання міської влади, і показали, що авторитету для них вона не має.

В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1 В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1 В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1 В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1 В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1 В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1 В Олександрії не маркують товари російського виробництва. ФОТО (фото) - фото 1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua