• Головна
  • Долинський районний центр зайнятості взаємодіє з роботодавцями в плані задоволення кадрових потреб підприємств
17:39, 5 вересня 2015 р.

Долинський районний центр зайнятості взаємодіє з роботодавцями в плані задоволення кадрових потреб підприємств

Специфіка місцевого ринку праці та стан економічного розвитку, зокрема, Долинського району обумовлюють низку проблем, серед яких – оперативне укомплектування підприємств спеціалістами відповідного кваліфікаційного рівня, адже відбувається швидке впровадження у виробничі процеси новітніх технологій, обладнання тощо.

Тож одним із першочергових напрямів діяльності Долинського районного центру зайнятості є тісна взаємодія з роботодавцями в плані задоволення кадрових потреб підприємств району. З цією метою організовується професійна підготовка безробітних, що відповідає потребам ринку праці. Більш того при цьому узгоджуються інтереси працедавців і безробітних, зокрема, тих, яким важко на рівних конкурувати на ринку праці. Це, у свою чергу, сприяє балансу між попитом та пропозицією робочої сили і, як наслідок, підвищенню рівня зайнятості населення.
Так, наприклад, на замовлення ПСП «Гайдук», ПСП «Зарічне» та ПП «Журба» було організовано професійне навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» 11 осіб з числа безробітних мешканців району – молоді із малозабезпечених сімей.
Навчання здійснювалось на базі Долинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Практичні заняття проходили на тих підприємствах, куди згодом працевлаштовані слухачі курсів. Це надає можливість їм адаптуватися до умов праці на виробництві, а роботодавцям – оцінити кваліфікаційні та особистісні якості потенційного працівника.
Слід зазначити, що представники роботодавців залучаються до участі в роботі кваліфікаційних комісій, які оцінюють рівень професійної компетенції випускників. У даному випадку всі випускники продемонстрували високий рівень набутих професійних знань та навичок й отримали свідоцтво державного зразка з присвоєнням кваліфікаційного розряду тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А-1.

М. Андрійчук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Долинського районного центру зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Майбутні трактористи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...