Сергій Кузьменко: Обласна влада налаштована на підтримку тих підприємців, які готові працювати та інвестувати у розвиток Кіровоградщини

В будинку профспілок області відбулись урочистості до Дня підприємця, участь в яких взяв голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

- На Кіровоградщині живе багато талановитих людей, які вміють організувати власну справу і перетворити інтелектуальну власність на фінансовий прибуток, - розпочав своє вітальне слово голова ОДА.

- Є у нас багато людей, які знаються на корисних копалинах та їх видобутку, є люди, які знають, що таке український чорнозем і вміють працювати на ньому , є й ті, хто знають, що таке торгівля, легка промисловість, сфера обслуговування населення. Саме такі люди і рухають економіку регіону вперед, - наголосив Сергій Кузьменко.

- Попри усі проблеми сьогоднішні, ми маємо досить стабільну ситуацію: підприємства успішно працюють, сплачуються податки і заробітні плати – за це вам також варто подякувати, - зазначив далі очільник області.

Окремо голова ОДА приділив увагу тому внеску, який роблять підприємці області на підтримку української армії: "За рік ми фактично створили нові Збройні Сили України і в цьому, безумовно, ваша заслуга також є".

- Я готовий працювати разом з вами і рухати Кіровоградщину вперед. Влада загалом налаштована на підтримку тих, хто готовий працювати, інвестувати у розвиток регіону, - підсумував Сергій Кузьменко.

Користуючись нагодою, голова ОДА вручив відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради кращим підприємцям області, зокрема Тетяні Даніловій, директору товариства з обмеженою відповідальністю "Абсолют Д", Новоукраїнський район, Марині Колісник, директору кіровоградському готелю, салону краси "Дворцовий", підприємцям зі Знам'янки Еліні Лежанській та Ніні Холявці, а також кіровоградським підприємцям Ніні Махині та Андрію Федорченку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua