• Головна
  • Сергій Кузьменко: Обласна влада налаштована на підтримку тих підприємців, які готові працювати та інвестувати у розвиток Кіровоградщини
13:17, 6 вересня 2015 р.

Сергій Кузьменко: Обласна влада налаштована на підтримку тих підприємців, які готові працювати та інвестувати у розвиток Кіровоградщини

В будинку профспілок області відбулись урочистості до Дня підприємця, участь в яких взяв голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

- На Кіровоградщині живе багато талановитих людей, які вміють організувати власну справу і перетворити інтелектуальну власність на фінансовий прибуток, - розпочав своє вітальне слово голова ОДА.

- Є у нас багато людей, які знаються на корисних копалинах та їх видобутку, є люди, які знають, що таке український чорнозем і вміють працювати на ньому , є й ті, хто знають, що таке торгівля, легка промисловість, сфера обслуговування населення. Саме такі люди і рухають економіку регіону вперед, - наголосив Сергій Кузьменко.

- Попри усі проблеми сьогоднішні, ми маємо досить стабільну ситуацію: підприємства успішно працюють, сплачуються податки і заробітні плати – за це вам також варто подякувати, - зазначив далі очільник області.

Окремо голова ОДА приділив увагу тому внеску, який роблять підприємці області на підтримку української армії: "За рік ми фактично створили нові Збройні Сили України і в цьому, безумовно, ваша заслуга також є".

- Я готовий працювати разом з вами і рухати Кіровоградщину вперед. Влада загалом налаштована на підтримку тих, хто готовий працювати, інвестувати у розвиток регіону, - підсумував Сергій Кузьменко.

Користуючись нагодою, голова ОДА вручив відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради кращим підприємцям області, зокрема Тетяні Даніловій, директору товариства з обмеженою відповідальністю "Абсолют Д", Новоукраїнський район, Марині Колісник, директору кіровоградському готелю, салону краси "Дворцовий", підприємцям зі Знам'янки Еліні Лежанській та Ніні Холявці, а також кіровоградським підприємцям Ніні Махині та Андрію Федорченку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підпримці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...