• Головна
  • Рятувальники нагадують: у спеку не жартуйте з вогнем!
15:23, 6 вересня 2015 р.

Рятувальники нагадують: у спеку не жартуйте з вогнем!

Надзвичайно спекотна погода, що встановилась на території держави й області останніми днями, змусила звернути пильну увагу на протипожежну безпеку в екосистемах регіону.

Працівники Служби порятунку, лісівники та працівники міліції посилили роз’яснювальну роботу серед громадян щодо необхідності суворого дотримання правил безпечного поводження під час перебування на території лісових масивів, лісопаркових зон. Адже першопричиною усіх вогневих випадків у екосистемах фахівці вважають людський чинник. Зокрема необачно кинуті непогашені сірники, недопалки, спалювання пожнивних решток, сміття, сухої трави, яке за нинішніх сприятливих умов швидко переростає у масштабні пожежі, з наслідками яких дуже важко впоратись. Саме тому рятувальники спільно з працівниками лісового господарства та правоохоронцями постійно здійснюють рейди у лісових масивах області, проводять роз’яснювальну роботу серед відпочивальників і відвідувачів лісу щодо неприпустимості використання вогню у період високої пожежної небезпеки, розведення багать у лісах або у безпосередній близькості від них, розповідають про негативні наслідки легковажного ставлення до протипожежної безпеки.

4 вересня така рейдова перевірка відбулась на території Компаніївського лісгоспу Кіровоградського лісництва. Учасники рейду поспілкувались з жителями прилеглих населених пунктів, залишили їм застерігаючі листівки щодо безпечної поведінки у лісі та нагадали, що негативні наслідки лісових пожеж, в першу чергу, відобразяться на їх здоров’ї й добробуті, оскільки вогонь та їдкий дим може дістатись і до їх осель та порушити звичний хід життя.

Служба порятунку області звертається до усіх громадян з проханням суворо дотримуватись правил протипожежної безпеки у цей надзвичайно спекотний період, щоб не дати руйнівній вогняній стихії жодного шансу нашкодити життю, здоров’ю або матеріальному добробуту ваших родин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...