Менше половини водних об’єктів області перебувають в оренді

Про використання водного дзеркала області інформував сьогодні, під час апаратної наради в ОДА, начальник обласного управління водних ресурсів Ігор Житомирський.

Він повідомив, що всього в області налічується 2860 водних об’єктів, 1267 із них площею 12731 га – перебувають в оренді. Заплановані надходження, які мають отримати бюджети усіх рівнів від оренди водних об’єктів за поточний рік – 400 тис. грн. Наразі обласний бюджет отримав 200 тис. грн., місцеві бюджети – 72 тис. грн. Такий розподіл коштів залежить від місця розташування водного об'єкту, якщо за межами населеного пункту, то оренду плату отримує обласний бюджет, а якщо в межах населеного пункту – відповідно місцевий бюджет. Ігор Житомирський підкреслив, що основний об’єм надходжень очікується на кінець ІІІ-го і на ІV квартали, тоді й буде виконаний план.

Як повідомив далі Ігор Житомирський, найбільші показники надходжень має Новоукраїнський район.

Розповів начальник обласного управління водних ресурсів і про зміни у підходах до оренди ставків та у формуванні самої плати. Так, новий Закон про аквакультуру ввів два платежі: за землю, де розташований водний об’єкт і за водне дзеркало.

Насамкінець голова ОДА Сергій Кузьменко доручив обласному управлінню водних ресурсів підготувати письмове обґрунтування економічного ефекту від використання водних об’єктів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua