• Головна
  • Менше половини водних об’єктів області перебувають в оренді
15:45, 8 вересня 2015 р.

Менше половини водних об’єктів області перебувають в оренді

Про використання водного дзеркала області інформував сьогодні, під час апаратної наради в ОДА, начальник обласного управління водних ресурсів Ігор Житомирський.

Він повідомив, що всього в області налічується 2860 водних об’єктів, 1267 із них площею 12731 га – перебувають в оренді. Заплановані надходження, які мають отримати бюджети усіх рівнів від оренди водних об’єктів за поточний рік – 400 тис. грн. Наразі обласний бюджет отримав 200 тис. грн., місцеві бюджети – 72 тис. грн. Такий розподіл коштів залежить від місця розташування водного об'єкту, якщо за межами населеного пункту, то оренду плату отримує обласний бюджет, а якщо в межах населеного пункту – відповідно місцевий бюджет. Ігор Житомирський підкреслив, що основний об’єм надходжень очікується на кінець ІІІ-го і на ІV квартали, тоді й буде виконаний план.

Як повідомив далі Ігор Житомирський, найбільші показники надходжень має Новоукраїнський район.

Розповів начальник обласного управління водних ресурсів і про зміни у підходах до оренди ставків та у формуванні самої плати. Так, новий Закон про аквакультуру ввів два платежі: за землю, де розташований водний об’єкт і за водне дзеркало.

Насамкінець голова ОДА Сергій Кузьменко доручив обласному управлінню водних ресурсів підготувати письмове обґрунтування економічного ефекту від використання водних об’єктів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оренда
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...