На Кіровоградщині 4-м дітям загиблих під час проведення АТО військовослужбовців передано дарунки

Будь-який військовослужбовець, який виконує свій обов`язок у зоні АТО, або поранений проходить лікування в госпіталі, звичайно, думає про свою родину та домівку, про своїх дітей.

Коли бійці не можуть приділити уваги дітям та рідним, саме держава зобов`язана потурбуватися про їх родини. Особливу увагу потребують ті родини та діти, батьки яких загинули під час захисту нашої Батьківщини.

Важливе місце в наданні моральної та матеріальної допомоги дітям військовослужбовців сьогодні відіграє взаємодія військових комісаріатів з представниками місцевої влади та самоврядування, органів соціального захисту за місцем проживання родини загиблих військовослужбовців. Так у кожному районному (міському) комісаріаті нині призначений соціальний робітник, який постійно підтримує тісний зв`язок з родиною для надання допомоги.

На виконання плану заходів щодо посилення соціального захисту дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, в оборонному відомстві не забули і про цьогорічних першокласників. До школи пішли 168 дітей військовослужбовців, загиблих під час захисту Вітчизни.

До 1 вересня в усіх областях проведено акцію з нагоди Дня знань, в рамках цієї підтримки, на Кіровоградщині 4-м дітям загиблих під час проведення АТО військовослужбовців передано дарунки, це першокласники: Бойко Вікторія, Пономаренко Єлизавета, Пашко Іван, Кравченко Дмитро.

Кіровоградський обласний військовий комісаріат бажає першокласникам найяскравіших емоцій шкільного життя та успіхів в навчанні.

З повагою,

ТВО військового комісара Кіровоградського

обласного військового комісаріату

підполковник Р.С.ЮЗВЕНКО

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
12.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua