Події новітньої історії на Кіровоградщині будуть задокументовані

Про це під час наради про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про документування подій новітньої історії України на Кіровоградщині» повідомила заступник директора - начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, спеціальних фондів та страхового фонду документації Державного архіву Кіровоградської області Вікторія Коваль.
У нараді, що проходила під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віти Атаманчук, окрім представників структурних підрозділів ОДА також у режимі on-line взяли участь керівники райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
Валерія Коваль повідомила учасникам наради, що відповідно до обласного плану заходів щодо документування подій новітньої історії на Кіровоградщині, музейними та навчальними закладами області вже організований та ведеться збір спогадів родичів та близьких людей про подвиг учасників Революції гідності, Героїв небесної сотні та антитерористичної операції.
Також, з метою документування подій новітньої історії України на Кіровоградщині, передбачено створення архівної колекції матеріалів усної історії Революції гідності та АТО після передачі документів до Держархіву області.
За словами Вікторії Коваль, тільки архівним відділом Новоукраїнської райдержадміністрації вже передано на державне зберігання до Держархіву області спогади про 9-х військовослужбовців.
У зв’язку з цим, посадовець звернулася до інших виконавців з проханням активізувати цю роботу і передати до архіву зібрані матеріали.
Учасники наради також розглянули інші питання, що стосуються виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про документування подій новітньої історії України на Кіровоградщині».
21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua