• Головна
  • Події новітньої історії на Кіровоградщині будуть задокументовані
13:31, 9 вересня 2015 р.

Події новітньої історії на Кіровоградщині будуть задокументовані

Про це під час наради про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про документування подій новітньої історії України на Кіровоградщині» повідомила заступник директора - начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, спеціальних фондів та страхового фонду документації Державного архіву Кіровоградської області Вікторія Коваль.
У нараді, що проходила під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віти Атаманчук, окрім представників структурних підрозділів ОДА також у режимі on-line взяли участь керівники райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
Валерія Коваль повідомила учасникам наради, що відповідно до обласного плану заходів щодо документування подій новітньої історії на Кіровоградщині, музейними та навчальними закладами області вже організований та ведеться збір спогадів родичів та близьких людей про подвиг учасників Революції гідності, Героїв небесної сотні та антитерористичної операції.
Також, з метою документування подій новітньої історії України на Кіровоградщині, передбачено створення архівної колекції матеріалів усної історії Революції гідності та АТО після передачі документів до Держархіву області.
За словами Вікторії Коваль, тільки архівним відділом Новоукраїнської райдержадміністрації вже передано на державне зберігання до Держархіву області спогади про 9-х військовослужбовців.
У зв’язку з цим, посадовець звернулася до інших виконавців з проханням активізувати цю роботу і передати до архіву зібрані матеріали.
Учасники наради також розглянули інші питання, що стосуються виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про документування подій новітньої історії України на Кіровоградщині».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#історія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...