На Кіровоградщині може з'явитися філіал медичного вишу

Перспективи та завдання, які необхідно виконати, аби на Кіровоградщині з'явився філіал медичного вишу, обговорили сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та народний депутат України Костянтин Яриніч.

- Укомплектованість медичними кадрами Кіровоградщини вкрай низька – 68% і це один із найнижчих показників по Україні, а тому страждає і якість медичного обслуговування, - запевняє народний депутат, який має багаторічний лікарський стаж.

- Під час аналізу ситуації в інших регіонах стає зрозуміло, що вона абсолютно інша там, де є медичні вищі навчальні заклади, - продовжив далі Костянтин Яриніч.

Група консультантів, разом з Костянтином Яринічем, як він сам розповів, уже зустрічалася із ректорами деяких вишів відповідного профілю, розуміння і підтримка з боку медичної спільноти ініціативи про відкриття у Кіровограді медичного навчального закладу вищої акредитації є. Але реалізація подібної ініціативи неможлива без підтримки і рішучої позиції влади, - переконаний нардеп. Адже виділення навчального приміщення і гуртожитків, формування викладацького штату та матеріально-технічної бази – це все питання, що лежать у площині повноважень обласної влади.

Про конкретний виш, готовий відкрити свій філіал на Кіровоградщині наразі мова іще не йде, оскільки перемовини із ректорами тривають. Але на думку експертів, за належної технічної та організаційної роботи, вже за рік у Кіровограді можна буде набрати перший курс студентів-майбутніх лікарів .

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua