• Головна
  • На Кіровоградщині може з'явитися філіал медичного вишу
16:31, 9 вересня 2015 р.

На Кіровоградщині може з'явитися філіал медичного вишу

Перспективи та завдання, які необхідно виконати, аби на Кіровоградщині з'явився філіал медичного вишу, обговорили сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та народний депутат України Костянтин Яриніч.

- Укомплектованість медичними кадрами Кіровоградщини вкрай низька – 68% і це один із найнижчих показників по Україні, а тому страждає і якість медичного обслуговування, - запевняє народний депутат, який має багаторічний лікарський стаж.

- Під час аналізу ситуації в інших регіонах стає зрозуміло, що вона абсолютно інша там, де є медичні вищі навчальні заклади, - продовжив далі Костянтин Яриніч.

Група консультантів, разом з Костянтином Яринічем, як він сам розповів, уже зустрічалася із ректорами деяких вишів відповідного профілю, розуміння і підтримка з боку медичної спільноти ініціативи про відкриття у Кіровограді медичного навчального закладу вищої акредитації є. Але реалізація подібної ініціативи неможлива без підтримки і рішучої позиції влади, - переконаний нардеп. Адже виділення навчального приміщення і гуртожитків, формування викладацького штату та матеріально-технічної бази – це все питання, що лежать у площині повноважень обласної влади.

Про конкретний виш, готовий відкрити свій філіал на Кіровоградщині наразі мова іще не йде, оскільки перемовини із ректорами тривають. Але на думку експертів, за належної технічної та організаційної роботи, вже за рік у Кіровограді можна буде набрати перший курс студентів-майбутніх лікарів .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Костянтин Яриніч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...