У Кіровограді відбулась презентація програми «Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру»

Програма "Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру" реалізується за підтримки уряду Великої Британії та Спілки жінок України, однієї з найстаріших та найбільш шанованих українських організацій громадянського суспільства, що опікуються гендерними питаннями. На презентацію програми завітали громадські активістки, волонтерки, жінки-підприємці, держслужбовці, жінки із числа внутрішньо переміщених осіб, а також студентки-майбутні психологи.

Голова президії Спілки жінок України Леокадія Герасименко ознайомила присутніх із самою програмою та її цілями, що мають на меті підвищення та зміцнення ролі жінок у царині миротворення в Україні, використання потенціалу жінок як об’єднавчого фактора для українського суспільства, а також відкриття нових можливостей для миротворчого діалогу та примирення у нашій державі. Подібні презентації програми, в рамках яких відбуваються робочі семінари, мають пройти в усіх регіонах України, стартували вони в серпні поточного року і завершаться у березні вже наступного. За цей час Спілка жінок України, як зазначила її очільниця, прагне налагодити діалог між жінками-активістками з різних регіонів та створити майданчик, де вони зможуть висловити свої побоювання, обмінятися баченням перспектив та предметно обговорити наболілі проблеми, заручившись при цьому підтримкою влади на місцях.

Позицію влади щодо розпочатої миротворчої роботи за участі жіноцтва представляв заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко: "Роль жінки не може бути другорядною. Згадаймо лишень часи козацтва, коли саме жінці доводилось вирішувати усі побутові питання. І навіть сам вислів "одружитися з", на відміну від російського "жениться на", означає рівність і партнерство в сім'ї".

- Роль жінки дуже важлива і для миру, - переконаний заступник голови ОДА. Він загадав про той внесок, що роблять жінки-волонтери і добровольці.

А з позицій мирного життя Сергій Коваленко розповів про ініціативу голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка про забезпечення реабілітацією демобілізованих учасників АТО за участі їхніх дружин.

- Є проект рішення, що буде винесений на розгляд депутатів обласної ради вже найближчої сесії, про виділення коштів на реабілітацію демобілізованих учасників АТО на базі Знам'янської бальнеологічної лікарні, де їх супроводжуватимуть дружини. Ми переконані, що так реабілітація пройде швидше і ефективніше, - розповів заступник голови ОДА.

Присутні в залі таку ініціативу зустріли схвальними оплесками.

Далі учасниці презентації програми попрацюють за тематичними сесіями у форматі семінару за такими напрямами, як вплив жінки на встановлення миру на Донбасі, вплив конфлікту на Донбасі на область, де проходить семінар тощо.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua