Майже 85% житлових будинків Кіровоградської області підготовлено до зими

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання обласного штабу з питання стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року.

Про готовність житлово-комунального господарства до зими членам штабу доповіла директор департаменту житлово-комунального господарства Ольга Довжук.

За її словами до роботи в опалювальний період підготовлено 341 котельню (86,1%), 504,7 км теплових мереж (83,4%), 3,7 км теплових мереж замінено, комплексно підготовлено до зими 3295 житлових будинків, заготовлено 12,112 тис. тонн вугілля, 8120,6 скл/метра дров та 979,6 тонн альтернативних видів палива.

До проходження опалювального сезону підготовлено теплові господарства 876 закладів соціальної сфери, що становить 89,8%, з них: 42 лікарні (91,3%), 473 загальноосвітніх школи (87,3%), 361 дошкільний навчальний заклад (93,1%).

Учасники засідання також проаналізували виконання на території області Державної цільової економічної програми енергоефективності. Вже 658 родин з Кіровоградщини отримали відшкодування на впровадження енергоефективних заходів у своїх оселях. У відділеннях АТ "Ощадбанку" та АБ "Укргазбанку" видано 9 мільйонів 848 тисяч гривень кредиту на запровадження енергозберігаючих технологій. Загалом на встановлення "негазових" котлів отримали кредити 126 сім'ї, на утеплення квартир, одно- та двоквартирних будинків - 532 сім'ї.

Підсумовуючи, Сергій Коваленко наголосив, що вже за кілька тижнів житлово-господарський комплекс області, а також соціальні об’єкти мають бути у 100 відсотковій готовності до роботи взимку, отже вже сьогодні підготовка до роботи в осінньо-зимовий період має бути пріоритетним завданням для усіх без виключення місцевих органів влади.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua