Десять років на сторожі безпеки мешканців області

Наприкінці серпня виповнилося десять років Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області. А на початку вересня його педагогічні працівники врочисто відзначили ювілей.

Урочистості розпочалися з привітання колективу центру від його начальника Миколи Тищенка, який після цього розповів про досягнення колективу, який він очолює. Згадав він і про своїх попередників – енергійних керівників центру Олексія Родіонова (від початку заснування центру до травня 2011 року) та Андрія Бичева (з травня 2011-го по вересень 2013 року).

Кожен з них багато зробив для становлення центру. Олексій Володимирович створив широку організаційно-штатну структуру, до якої увійшли міські курси цивільної оборони у Кіровограді, Олександрії та Світловодську, обласні курси вдосконалення керівних кадрів, навчальний пункт та обласний методичний кабінет. За його керівництва тривали облаштування та ремонт приміщень у будівлі на вулиці Орджонікідзе, 13 (тепер – Кавалерійська), було придбано нові меблі та навчальну літературу, тривало вдосконалення матеріально-технічної бази навчального пункту, згуртовування колективу, формувались традиції, шляхи надходження додаткових коштів для реалізації всього задуманого та придбання необхідного для діяльності центру.

Андрій Бичев підхопив справу попереднього начальника і плідно вдосконалював систему роботи центру. За час його керівництва було відремонтовано фасад і дах будівлі центру, педагогічні працівники підвищували свій професійний рівень. Центр два роки посідав перше місце серед навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності України. У кінці 2011 року навчально-методичний центр Кіровоградщини гідно прийняв у себе на семінарі начальників центрів з усієї України.

Микола Тищенко пригадав історію створення Кіровоградських обласних курсів цивільної оборони та перейменування їх у Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, відзначив, що в ньому нині плідно працюють колишній начальник Кіровоградських обласних курсів цивільної оборони, їхній засновник як юридичної одиниці Юрій Муконін, його помічники та колеги Наталія Суздальцева, Ірина Соловйова, Віталій Лозовський, Анатолій Купріянов, Олександр Дубенський. А також передав колективу щире привітання з ювілеєм від в. о. начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Петра Волянського. До нього приєдналися представники управління ДСНС України в області та священики Української православної церкви.

Педагогічні працівники центру отримали грамоти від Державної служби надзвичайних ситуацій, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, управління ДСНС України в області. Микола Тищенко вручив подяки за заслуги перед центром першому його начальникові Олексієві Родіонову та колективу навчального пункту, який, у зв’язку з реорганізацією, перейшов до складу аварійно-рятувального загону.

Тетяна АЛЕКСАНДРОВА,

методист НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua