Кіровоградщина: Члена олександрійського міського виборчкому намагалися підкупити

Члену Олександрійської виборчої комісії пропонували гроші за відмову брати участь у роботі комісії.

Член олександрійської міської виборчої комісії Світлана Богословська (“НАРОДНИЙ ФРОНТ”) йшла на друге засідання виборчої комісії, коли її зупинили чоловік та жінка з проханням поспілкуватися. Член комісії розмовляти відмовилась, пояснивши це тим, що її чекають на засіданні. Чоловік запропонував С. Богословській гроші за те, щоб вона не ходила на засідання виборчої комісії. Член виборчкому від цієї пропозиції відмовилася і все ж таки, на засіданні з’явилася.

Керівництво місцевої організації Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», дізнавшись про спробу підкупу її представника, наступного дня подало заяву до Олександрійського міського відділу міліції. Це підтвердив Юрій Прохоренко, голова Олександрійської міської організації партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ". Також, інформацію про цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України.

Відповідно до законодавства перешкоджання діяльності члена виборчої комісії при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк (відповідно до ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України "Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача").

Громадянська мережа ОПОРА в Кіровоградській обл.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua