10:34, 17 вересня 2015 р.
17 вересня – День рятівника
Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника!
Відзначення нашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску працівників мужньої професії - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя громадян, національного багатства від вогню та інших руйнівних стихій і техногенних катастроф, а також цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, щоб завжди якнайшвидше допомогти тим, хто потребує невідкладної допомоги.
“Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – девіз нашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність нашої професії. Тож нехай ваша відданість обраній професії, готовність захищати здоров'я і життя людей та національні багатства ніколи не вичерпуються й надихають вас на нові досягнення у благородній і гуманній справі. Нехай високий професіоналізм, відданість присязі, честі й обов’язку, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань в ім’я зміцнення нашої держави.
У цей святковий день бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах, а Господь Бог оберігає від усіх негараздів.
Начальник Управління ДСНС України
у Кіровоградській області
полковник служби цивільного захисту
Віталій Миронюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...