Рятувальники нагадують громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у лісах

Впродовж вересня рятувальники Кіровоградщини спільно з працівниками лісгоспів та міліції продовжують відпрацювання лісових масивів.

Восени погода сприяє прогулянкам у лісових масивах, тому нерідко люди збираються на пікніки, які не обходяться без вогнища. Профілактична робота проводиться для того, щоб запобігти вогневим випадкам у лісах, навчити громадян не шкодити лісонасадженням. 16 вересня рейдова перевірка відбулася на території Компаніївського лісництва, територія обходу якого становить понад 200 га.

Організатори рейду перевірили наявність шлагбаумів на в’їздах до лісу, а також застерігаючих стендів. На території лісонасаджень також прокладені мінералізовані смуги, щоб на випадок пожежі не допустити її поширення. До того ж бажаючі можуть відпочивати у рекреаційній зоні. Як результат проведених заходів – займань у на територі лісгоспу не зареєстровано. Незважаючи на те, що температура повітря знизилася, бажаючі відпочити на лоні природи все ж були. При цьому порушень правил пожежної безпеки перевіряючі не виявили. Спілкуючись з жителями Компаніївки, рятувальники переконалися, що йдучи на відпочинок, люди у першу чергу дбають про те, щоб не зашкодити лісу. Якщо колись і доводилося розкладати вогнище, то місце навколо нього обкопували та потім ретельно заливали водою. Місцеві мешканці навчають змалечку берегти природу і своїх дітей, оскільки звичайна необачність може завдати непоправної шкоди довкіллю, знищивши дерева, що вирощувалися десятками років. Громадянам надали застережні листівки, де у доступній формі наведено поради щодо безпеки у лісах. Скориставшись нагодою, рятувальники закликали не збирати дикорослих грибів, оскільки отруєння призводить до тяжких наслідків та надали тематичні листівки.

Зважаючи на те, що теплі дні ще триватимуть, рятувальники продовжать роз’яснювальну роботу з громадянами. Закликаємо жителів області не розпалювати вогнища у лісах та берегти «зелені легені планети» від пожеж.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua