• Головна
  • Стан боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил на Кіровоградщині
09:59, 22 вересня 2015 р.

Стан боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил на Кіровоградщині

Кіровоградською митницею ДФС протягом 8 місяців 2015 року порушено 97 справ про порушення митних правил на суму 65 547 016 грн., з яких 17 справ з реально вилученими предметами правопорушення на суму 2 859 719 гривень.

Збільшилась питома вага протоколів, предметами правопорушення в яких були будівельні матеріали, запасні частини до велосипедів, меблі, побутові вироби, літаки цивільної авіації SAAB-340B, продукти харчування, текстильні вироби, одяг, взуття, тканина, товари народного споживання, одяг для заняття спортом, електропобутові прилади, горіхи волоські, без шкаралупи (ядра цілі та половинки) необроблені - за 8 місяців поточного року вартісний показник зазначених справ у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс у 2 рази.

За результатами розгляду судом 26 справ (з урахуванням розгляду справ, направлених до звітного періоду) застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення, у тому числі часткову, на суму 1 034 861 грн. та накладено штрафів на суму, грн. – 1 232 грн.

Митницею розглянуто 16 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 60 860 грн., з яких 1 справу було вирішено шляхом компромісу (ст. 521 Митного кодексу України), сума штрафів, стягнутих митницею складає – 36 459 грн.

На даний час економічна ефективність правоохоронної діяльності митниці складає 114 243 грн.

Разом з тим, протягом звітного періоду митницею спільно з УСБУ України у Кіровоградській області проведено 2 перевірки з метою недопущення незаконного переміщення через митний кордон України та незаконного зберігання, перевезення, придбання чи використання на території України тютюнових виробів в результаті чого було виявлено факти незаконного зберігання та реалізації цигарок іноземного виробництва без марок акцизного податку України. За вказаними фактами порушено 2 справи про ПМП за ст. 484 МК України на суму 64 700 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
live comments feed...