• Головна
  • Кіровоградців навчили як здійснювати громадський моніторинг виборів
16:29, 21 вересня 2015 р.

Кіровоградців навчили як здійснювати громадський моніторинг виборів

В рамках просвітницької кампанії “Не продай своє місто за гречку”, яку починаючи з серпня проводить ГО “Територія успіху” за сприяння Фонду підтримки демократії Посольства США, нещодавно відбулись навчання для волонтерів зі всієї Кіровоградської області, які виявили бажання взяти участь у відслідковуванні порушень і зловживань під час виборів, щоб захистити свої міста від продажу.

Тема тренінгу:  «Громадський моніторинг виборів до місцевих рад” . 

І найперше, про, що дізнались активісти в рамках даної теми –  це нововведення виборчого законодавства та їх практичне застосування. Розкривав всі тонкощі питання, експерт з виборчого законодавства Олександр Кришко.

Журналіст, довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА Зоя Лебідь розповіла про те, як  власний моніторинг і робота зі ЗМІ можуть стати ефективним інструментом впливу на прозорість виборчої кампанії.

Волонтер з Корпусу Миру (США) Пол Бронсон розповів про, те який вплив має волонтерський рух на проведення чесних виборів у нього на батьківщині, про громадські ініціативи контролю і моніторингу за виборами в Америці.

Озброєні практичними інструментами роботи громадські активісти-волонтери налаштовані на серйозну роботу і вірять у власні сили.
З Богом!

 Просвітницьку кампанію  ”Не продай своє  місто за гречку” проводить ГО “Територія успіху” за сприяння Фонду підтримки демократії Посольства США .

Погляди авторів  не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду СШАSupportedbytheDemocracyGrantsProgramofthe U.S. EmbassyinUkraine. Theviewsoftheauthorsdonotnecessarilyreflecttheofficialpositionofthe U.S. Government.”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...