Прокуратура має з'ясувати причини боргів за газ на Кіровоградщині

Так думає Прем`єр-міністр України.

Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що Генеральна прокуратура України має розібратися, які причини виникнення заборгованості з оплати за газ у підприємств теплокомуненерго Кіровоградської і Рівненської областей.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила сьогодні на нараді з питань оплати за газ.

«Я просила б, щоб уже сьогодні НАК «Нафтогаз» спільно з Секретаріатом Кабінету міністрів підготував лист у Генеральну прокуратуру для того, щоб Генпрокуратура порушила кримінальні справи за цілковите ігнорування своїх службових обов`язків, за абсолютно нікчемну роботу і, по суті, за зловживання своїми посадовими обов`язками», – сказала прем`єр.

Ю.ТИМОШЕНКО підкреслила, що підприємства ТКЕ Кіровоградської області сплатили лише 25% спожитого газу, Рівненської – 30%. У Закарпатській області цей показник становить 43%, у Херсонській – 44%. Значно кращий показник з оплати за газ у підприємств ТКЕ у Полтавській області – 85%.

Разом з тим, Ю.ТИМОШЕНКО зазначила, що в цілому по Україні підприємства ТКЕ розрахувалися за газ на 57% від необхідної суми. Причому платежі від населення та інших споживачів надходять у повному обсязі, а в деяких випадках гроші платять навіть вперед. «Приміром, у Кіровоградській області люди розраховуються на 122,5%. І найгірший показник – це 100% у Києві. Це означає, що питання не в людях, а питання в чиновницькій команді – від уряду, НАК «Нафтогаза» і до місцевої влади», – підкреслила Ю.ТИМОШЕНКО.

«Я хочу вам нагадати, що на сьогодні борги підприємств ТКЕ становлять 4,8 млрд. грн. Я хотіла б, щоб хтось дав пораду, як за такого боргу вчасно розраховуватися з Російською Федерацією (за газ – УНІАН)», – сказала прем`єр-міністр.

Ю.ТИМОШЕНКО підкреслила, що всі розрахунки за борги уряд проводив без урахування пені і штрафів, а також компенсації різниці в ціні на газ, яка буде в повному обсязі компенсована бюджетом до кінця цього року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua