У жовтні ще у 8 школах Кіровоградщини запрацює «тривожна» кнопка Державної служби охорони

У даний час підрозділами ДСО на території області здійснюється технічна охорона 76 навчальних закладів.

Близько 10 років під охороною ДСО знаходиться Комунальний позашкільний навчальний заклад «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості». У адміністратора Центру на вході встановлена «тривожна кнопка», натиснувши яку, не зволікаючи, можна викликати працівників міліції на допомогу у будь-якій скрутній ситуації.

З метою взяття під охорону шкіл та дитячих садків співробітники Управління ДСО в Кіровоградській області у вересні поточного року проводять зустрічі з керівництвом навчальних і виховних закладів та батьківськими комітетами, на яких роз’яснюються переваги такої охорони.

І вже з першого жовтня у трьох школах міста Гайворона, двох у Кіровограді та по одній в Олександрії, Знам’янці та Долинській запрацює встановлена сигналізація з кнопкою екстреного виклику міліції. Це забезпечить реагування і прибуття на тривожний сигнал найближчого міліцейського наряду охорони.

Додаткову інформацію можна отримати в УДСО при УМВС в області за адресою: м. Кіровоград, вул. Габдурахманова, 1 та за номерами Call-центру: 080 050 2220 (безкоштовно), 099 050 2220, 097 050 2220, 073 050 2220 – за тарифами операторів мобільного зв’язку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua