Держрибагентством розпочато службову перевірку Кіровоградрибоохорони

24 вересня 2015 року Голова Держрибагентства України Ярема Ковалів доручив провести службову перевірку роботи органів охорони водних біоресурсів в Кіровоградській області.

Основою для перевірки стало звернення до Держрибагентства з інформацією, що інспектори та керівництво Кіровоградрибоохорони причетні до фактів численних корупційних діянь та здирництва.

Ярема Ковалів зазначив: «Я ухвалив рішення про перевірку, оскільки мені повідомили про численні факти неналежного виконання службових обов’язків інспекторським складом та керівництвом Кіровоградрибоохорони. Підтвердити або спростувати їх зможе тільки службова перевірка. Разом з тим багато з того, що я почув від рибалок є не просто порушенням Присяги держслужбовця, а кримінальними порушеннями. Тому Держрибагентство направило звернення до компетентних органів – СБУ, МВС та Генеральної прокуратури. Ми триматимемо це питання на особистому контролі».

Ярема Ковалів зазначив, що нерідко стикається з ситуаціями, коли рибалки скаржаться на серйозне порушення законодавства з боку органів рибоохорони. «Звертаюся до всіх громадян України, якщо ви зіткнулися із порушеннями з боку органів рибоохорони, Держрибагентство гарантує вам об’єктивне розслідування ваших заяв в межах компетенції відомства. Я, Голова Держрибагентства – відкритий до діалогу, попередньо записавшись, до мене можна потрапити на особистий прийом або направити у відомство письмову заяву. Громадський контроль сьогодні є для нас вкрай важливим, ми орієнтовані на прозору роботу та відкриті для конструктивного діалогу».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua