![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
12:49, 30 вересня 2015 р.
Кіровоградські школярі з’ясовують чому важливо «Жити органічно»
В Кіровограді триває тиждень екологічного споживання «Живи органічно!» або Зелений тиждень, що проходить в рамках всесвітньої кампанії Green Action Week. Цього року заходи Зеленого тижня присвячені популяризації органічного харчування і землеробства як складової відповідального ставлення українців до здоров’я та довкілля.
29 вересня,активісти КМО ВЕГО «Мама 86» завітали до загальноосвітньої школи №3, де провели зустріч з десятикласниками.
Координатор зеленого тижня в Кіровограді – Анастасія Бабаєва, коротко розповіла про роботу ВЕГО «Мама -86» і досвід попередніх кампаній екологічного споживання в нашому місті. А також запропонувала переглянути навчальний ролик про органічне харчування Але перед тим, відбувся невеличкий інтерактив-знайомство з учнями , під час якого вони трохи розповіли про себе і свої пізнання з даної теми.
Під час спілкування з’ясувалося, що учні практично нічого не знають про органічні продукти харчування, в чому їх відмінність від неорганічних і як справжні органічні продукти відрізнити на полицях магазинів від решти, в тому числі псевдо екологічних. Анастасія Бабаєва спільно з головою ГО «Флора», що є партнером проведення Зеленого тижня в Кіровограді - Ольгою Дуднік, розповіли про те як складається ситуація з розвитком виробництва органічних продуктів в Україні, які логотипи сертифікованої органічної продукції можуть бути присутні на товарах в українських торгових мережах і чому купувати на порядок дорожчі органічні продукти, насправді виходить дешевше для здоров’я і гаманця.
В другій частині заходу волонтер Корпусу Миру Пол Бронсон, що приїхав в Кіровоград на запрошення ГО «Флора», розповів історію руху за органічне споживання у США. Цікавою інформацією було порівняння економічної ефективності органічного та неорганічного, підживленого хімікатами, виробництва. Виявилось, що вже в перший рік урожай органічних культур зрівнюється в обсягах з неорганічним. А за кілька років навіть перевершує його.
Школярі жваво цікавились новою для себе темою, задавали гостям багато запитань, на які ті з задоволенням відповідали.
З метою закріпити нові знання і спробувати застосувати їх на практиці, активісти запросили десятикласників взяти участь у проведенні рейдів у кіровоградських супермаркетах, з метою виявлення серед їх асортименту органічної продукції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
16:53, 18 липня
11:28, 23 липня
6
live comments feed...