• Головна
  • В Олександрії претендент на посаду мера вдруге отримав відмову у реєстрації
13:31, 30 вересня 2015 р.

В Олександрії претендент на посаду мера вдруге отримав відмову у реєстрації

Олександрійська міська виборча комісія вдруге відмовила в реєстрації кандидатом на посаду міського голови Олександрії самувисуванцю Станіславу Гришку. Рішення про відмову комісія одноголосно ухвалила на своєму засіданні 28 вересня.

Відмовила у реєстрації Станіславу Гришку комісія через те, що той знову неправильно заповнив документи, необхідні для реєстрації в кандидати. Цього разу потенційний кандидат допустив одразу 4 помилки у заповненні автобіографії.

В автобіографії Станіслава Гришка відсутні відомості про місце роботи, громадську роботу та місце проживання. І навіть не вказаний контактний телефон.

Відповідно до пункту 6 Статті 40 Закону України «Про місцеві вибори» автобіографія кандидата на посаду міського голови обов’язково повинна містити серед інших відомостей місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), місце проживання та контактний телефон.

Після прийняття рішення голова Олександрійської міської виборчої комісії Олександр Івань пояснив, що у Станіслава Гришка є ще час подати документи для реєстрації знову.

А тим часом Станіслав Гришко встиг вже звернутися до Олександрійського міськрайонного суду із заявою про порушення Олександрійською міською виборчою комісією його прав при реєстрації кандидатом на посаду міського голови. Про це на засіданні повідомила заступник голови Вікторія Олійник.

Заява стосується попередньої відмови комісії у реєстрації, коли С.Гришко не подав згоди на оприлюднення його автобіографічних відомостей. Але й в суді Станіславу Гришку не пощастило, бо він подав заяву не до того суду. Тому заяву Станіславу Гришку повернули у зв’язку зі зверненням не за підсудністю.

ОПОРА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...