• Головна
  • Бізнес-імміграція як спосіб заробити гроші за кордоном
11:14, 5 жовтня 2015 р.

Бізнес-імміграція як спосіб заробити гроші за кордоном

Більшість українців розглядають міграцію в інші країни в першу чергу як можливість працевлаштуватися на більш-менш підходящій роботі. Та мало хто задумується над тим, щоб організувати за кордоном свою справу. Експерти стверджують, що бізнес-імміграція являється одним із найкращих способів заробітку і відкриває хороші перспективи для підприємця.

Варіанти бізнесу для іноземця
1. Купівля готового бізнесу. Таке рішення має багато плюсів, але на етапі пошуку підходящої фірми майбутньому підприємцю прийдеться стикнутися з деякими проблемами. Серед переваг можна виділити організацію і розкрученість бізнесу, налагоджену схему постачання-збуту та напрацьовану клієнтську базу. Однак варто враховувати, що купити хорошу прибуткову фірму досить складно. А ще важке втримати їїринкові позиції. Для успішного ведення підприємницької діяльності потрібно мати хоча б мінімальний досвід управління бізнес-проектами.

2. Організація бізнесу з нуля. Деякі наші співвітчизники спочатку їдуть за кордон, щоб заробити гроші, і з часом організовують там власну справу. Так, для багатьох українців хороший досвід дає робота в Польщі. Наприклад, працюючи в сфері громадського харчування, заробітчанин не лише здобуває нові навики, але і має змогу освоїти цей бізнес зсередини. Назбиравши стартовий капітал, мігрант може пробувати відкривати свій ресторан. За такою схемою можна починати будь-який невеликий бізнес.
Серед усіх європейських країн найкращі умови для створення власного бізнесу пропонує Німеччина. В цій країні немає обмежень щодо розміру іноземного капіталу, крім обов’язків реєструвати в місцевих банках усі операції по перерахунку коштів з однієї країни в іншу. Тому тим, кого цікавить робота в Німеччині, варто задуматися над організацією свого бізнесу.

3. Операції з нерухомістю. Непогані гроші можна заробити на купівлі-продажу квартир та будинків, здачі в оренду житла для туристів і приміщень для великих організацій та комерційних структур. Така схема ведення бізнесу серед іноземців поширена на Кіпрі, в Болгарії, Греції, Іспанії.
4. Оригінальні проекти. Багатьох українців вабить робота в Англії. Ця країна завжди готова прийняти висококласних спеціалістів певного переліку професій. Та кожен з них може заробити значно більше грошей, розробивши власний проект чи ідею. У багатьох державах Європи діють спеціальні програми підтримки та фінансування перспективних розробок іноземців.
5. Інтернет-бізнес. Такий варіант ідеально підходить для людей, які бажають працювати за кордоном, але більше часу перебувати в Україні. Сюди відносяться міжнародні інтернет-магазини та аукціони, віртуальні послуги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...