
13:59, 16 жовтня 2015 р.
Знам’янка: піротехніки вилучили та знешкодили 7 боєприпасів часів Другої світової війни
15 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від жителів м. Знам’янки про виявлені боєприпаси. Знайдені вибухонебезпечні предмети було ідентифіковано як 152-міліметровий артилерійський снаряд, чотири 76-міліметрові артилерійські снаряди та дві 82-міліметрові мінометні міни.
Цього ж дня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області виявлені боєприпаси було вилучено та знешкоджено.
Нагадуємо, що у процесі проведення осінньо-польових робіт та порядкування на городах і присадибних ділянках громадяни нерідко натрапляють на вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни та більш пізнього періоду. У зв’язку з цим попереджаємо, що дуже небезпечно вилучати знайдені боєприпаси із землі, тим більше брати їх до рук, рухати, переносити, кидати у вогонь чи торкатися їх будь-чим. Натомість обгородіть місце знахідки, попередьте про неї людей, і не зволікаючи повідомте до Служби порятунку чи міліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
10 липня
16:45
9 липня
12:55
7 липня
ТОП новини
Оголошення
15:37, 1 липня
20:04, 6 липня
17:58, 30 червня
3
live comments feed...