Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує усіх мешканців та гостей міста разом відсвяткувати новорічні свята.

   Це чарівна казка про принцесу Добріяну та вірних друзів – Бременських музикантів, які врятували принцесу від страшних чарів злої мачухи, а потім  весело зустрічали свято. Крім названих героїв у гості завітають і інші улюблені персонажі, серед яких: добра Чарівниця і тендітна Фея Дінь-Дінь, губка Боб і смішарик Нюша, Тигренятко, Мавпочка та інші. 

   Постановку зимової казки здійснили актриси театру – заслужена артистка України Вікторія Ставріаніді-Стогодюк і Евеліна Новопашена. Над сценографією працювали художники -  Павло Босий та Оксана Шарій. Музичне оформлення здійснив композитор Володимир Бабіюк. Хореографією з акторами займався Єгор Похиленко.   

   Вистава - яскрава і оригінальна. Розрахована на глядачів старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Триватиме святкове дійство у театрі ляльок майже два тижні. Чарівна ялинка та усі казкові персонажі вже чекають своїх друзів. 

  Після вистав для дітей на стаціонарі проводяться ігрові програми з врученням солодощів і дарунків.

        Чудовий настрій і безліч позитивних емоцій колектив театру обіцяє забезпечити і дорослим, і малечі.