10 січня окрасою святкової новорічної програми «Щедрий вечір» в бібліотеці буде презентація персональної виставки фотохудожниці з Москви Ірини Михайлової «Алиса и другие».

У холі І поверху відчиняться двері у світ казки-фантазії та сновидінь, і всі гості дізнаються про таємниці створення її казкового світу та почують неповторну розповідь митця про створення кожної роботи.

Щоб провести зйомку, Ірина довго малює ескізи, продумує кожну дрібницю, а це  надзвичайно об’ємна роботадо того ж ідей у неї ще дуже багато.

В одному з інтерв’ю Ірина сказала: «Я считаю, что если Бог дал какие-то таланты (я не хвастаюсь, а просто знаю, что свыше нам помогают и надеются на какое-то наше развитие и отдачу) - то человек просто обязан это в себе развивать и делиться этим с людьми». 

Тому на мешканців та гостей міста чекає незабутня зустріч, де кожен отримає не тільки естетичне задоволення, а й опиниться в справжній казковій атмосфері.

 Обов'язково завітайте на відкриття виставки та на зустріч з талановитою фотохудожницею. Таке дійство просто неможливо пропустити!