У Кіровоградському Дендропарку стартує проект «ВЕСНЯНИЙ ПЛЕНЕР – 2014». 

Корпорація «ХХІ століття» за ініціативи голови кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Лариси Онул, спільно з Кіровоградським обласним художнім музеєм, запрошують прийняти участь у щорічному мистецькому конкурсі «Весняний пленер - 2014». Метою проекту є підтримка молодих талановитих митців.
Конкурс традиційно проходитиме на території Кіровоградського Дендропарку, справжньої перлини Кіровоградської області, у дивовижному природному куточку, який цього року розквітне одним мільйоном тюльпанів. 
Конкурс проходить у декілька етапів, а саме:
Реєстрація учасників за тел.: (0522) 37-12-37, 066-706-67-04;
Вибір тематики робіт;
Підготовка робіт;
Визначення переможців та нагородження;
Благодійний аукціон.
Кіровоградський Дендропарк забезпечує учасників акції необхідними матеріалами – олійні фарби та полотна для студентів, а для учнів гуаш та папір. Протягом трьох тижнів творча молодь працюватиме у Дендропарку та відтворюватиме на полотнах красу чарівного краю. Після підготовки робіт журі визначатиме кращі роботи студентів та учнів, які будуть представлені на виставці. Найкращі роботи в своїх номінаціях будуть нагороджені дипломами та подарунками у день відкриття виставки.
Після закінчення виставки планується проведення благодійного аукціону, кошти від продажу картин будуть направлені нужденним.