«Дорожні замальовки» із серії «Відкриваючи Україну».

На виставці представлено понад 25 світлин історичних місць Буковини - Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці. Кожне з цих місць має свою неповторну красу, унікальну атмосферу, традиції.

Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших історичних міст України,відоме передусім як місто-фортеця, яке здобуло світову славу. За свою середньовічну історію воно було захоплене лише тричі: в 1393 році литовським князем Вітовтом, у 1430 році поляками через незгоди всередині гарнізону фортеці та у 1672 році турками, завдяки значній чисельній перевазі супротивника.

Хотин – велична середньовічна фортеця, з якою пов’язані події європейського значення, місце доленосних баталій між військами Молдавії, Османської Порти, Речі Посполитої, а згодом і Російської імперії.

Чернівці – найелегантніше місто України, схоже на старі європейські міста - Прагу, Відень, Дрезден; зі своїм власним історичним минулим, архітектурою та особливо приємною атмосферою.Чернівці є історичною столицею Буковинського краю. Місто відоме своїми архітектурними ансамблями, а пам'ятка архітектури «Резиденція митрополитів Буковини і Далмації» включена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Для автора робіт Гліба Цуканова це вже третя фотовиставка в бібліотеці Д. Чижевського й четверта в творчому доробку юного фотохудожника. Глібові 8 років, він навчається в 2 класі Кіровоградського колегіуму, займається в народному хореографічному ансамблі “Пролісок”. Фотографією захоплюється вже другій рік, а ще колекціонує мінерали, каміння, комах. Тож запрошуємо всіх на відкриття фотовиставки. Експозиція функціонуватиме протягом місяця.