У 506 аудиторії (5-поверхового корпусу) Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбудеться святковий концерт до Дня Матері.

На Вас чекає захоплююча концертна програма від студентів факультету філології та журналістики КДПУ ім. В. Винниченка: пісні, танці, лірика, а також ексклюзивне відео з викладачами університету.

Цього року факультет приготував ще один цікавий захід до Дня Матері – цефлешмоб фотографій з мамою. Такий флешмоб дозволить нам усім нагадати, хто для нас є найріднішою людиною. Інколи ми навіть не знаємо в обличчя батьків своїх друзів. Ви матимете можливість побачити того, хто виховав близьку для Вас людину. Це буде маленьким подаруночком для кожної мами, хвилинкою додаткової уваги для найріднішої. До флешмобу вже долучилось більше 100 людей, не забудьте і Ви привітати свою маму зі святом.

Для участі необхідно лише викласти Ваше фото з мамою за цією адресою https://vk.com/selfie_mama_kr. Фотографії приймаються до 7 травня. Результати флешмобу Ви зможете переглянути на концерті до Дня Матері.

Не пропустіть найрідніше свято цієї весни!

Деталі за тел.: 098 762 10 28, 095 555 74 06.