Вистава театру для дітей "Зачарований дарунок".
У заморській державі Бірабу, в королівській родині, зростає ніжна і лагідна донечка - принцеса Добріяна. Тато Король ладен усе віддати заради щастя доньки, бо росла вона без матері. Мачуха, яка насправді була злою відьмою, не злюбила гарненької дівчинки і, дізнавшись, що Король пообіцяв передати владу Добріяні та її майбутньому чоловікові, задумала знищити принцесу в день її народження. 

На святковий концерт до королівського палацу поспішають різні артисти, серед них і нові друзі: Віслюк, Пес, Кіт і Півень, які зустрілися у лісі, блукаючи у пошуках нового притулку. Завітавши до палацу, друзі поспішили приєднатися до гостей, та раптом стали свідками страшної таємниці злої Королеви, яка заворожила подарунок Добріяни. Але здійснити свої плани їй не вдасться, бо рятувати принцесу прилетить справжня Фея. І, як у кожній чарівній казці, усе закінчиться добре!...

Автор п’єси - Н.Педько. Режисери-постановники – заслужена артистка України. В. Ставріаніді-Стогодюк, Е.Новопашена. Сценографія – П.Босий, О.Шарій. Композитор – В.Бабіюк. Хореограф – Є.Похиленко.