Фестиваль «Дитинство та Сім’Я».

Девіз: « Відпочивай з користю!

Мета:
Залучити не менше 50 сімей та 50 спеціалістів міста Кровограда та області до активного сімейного відпочинку.
Створити простір для обміну досвідом між спеціалістами та батьками, між родинами у сфері виховання дітей, сімейного відпочинку й розвитку та зміцнити сімейні стосунки.
Завдання:
1.Задати вектор виховання, розвитку, освіти дитини, дорослого та сім’ї відповідно до вимог сучасного світу.
2.Популяризувати знання про універсальні закони розвитку, гуманні принципи виховання та природовідповідні методи і форми освіти дитини та сімейні стосунки.
3.Організувати активний та розвиваючий сімейний відпочинок.
4. Ознайомити батьків з творчими проектами і програмами центрів, організацій-учасників фестивалю, що працюють у м.Кіровограді.
5.Залучити до здорового способу життя ( здорове харчування, ритм життя, здоров’язберігаючі програми) шляхом проживання природовідповідного режиму дня.
6. Озброїти батьків знаннями про розвиток та вдосконалення сімейних стосунків; допомогти побудувати гармонійні стосунки всерединіі сім’ї та з іншими родинами. 7.Показати приклади активного відпочинку сім’ї, включеність в один життєвий потік батьків та дітей.
8.Надати можливість батькам придбати нові знання та ДОСВІД, отримати відповіді на питання від кваліфікованих спеціалістів.
9.Розкрити таланти та унікальність кожного учасника фестиваля шляхом участі у творчій програмі.
10.Об’єднати прогресивно мислячих людей і створити умови для їх об’єднання та співпраці.
11. Відродити історично-культурну спадщину України, відновити українські сімейні традиції та збагатити культуру і традиції кожної сім’ї.

Деталі події - за телефонами: (050) 199-80-89, (067) 170-40-64.