Серія тематичних читань у нестандартних місцях - перший вечір буде присвячено творчості Антуана де Сент-Екзюпері і відбудеться він у справжньому літаку!

На вас чекають: - незабутні враження від віртуального польоту в інтерактивному музеї-літаку Кіровоградської льотної академії - Театр Вух – унікальний формат театрального мистецтва, коли аудиторії для сприймання надається живе аудіальне втілення твору! - сеанс Відеопоезії - можливість зачитати улюблені фрагменти з творчості Антуана де Сент-Екзюпері - міні-ярмарок виробів ручної роботи наших талановитих майстринь - смаколики та багато інших приємних сюрпризів! Зібрані гроші підуть на допомогу Марії Корніловій – громадській активістці, поетесі, студентці КДПУ ім. В.Винниченка

Вітається сприяння створенню антуражу – приносьте свої улюблені видання «Маленького принца» та всіляку атрибутику, що стосується космосу, літаків, Екзюпері! А також для занурення в атмосферу Театру Вух НЕ ЗАБУДЬТЕ взяти з собою пов’язку чи хустину на очі! Захід відбувається в межах партнерського проекту «Школа волонтаріату для локальних громад», що реалізується в рамках конкурсу малих грантів спрямованих на розвиток, підтримку і активізацію громад, через реалізацію соціальних міні проектів Мережі Громадські ініціативи України в рамках проекту «Розвиток та підтримка громадських ініціатив в Україні» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

Кількість посадочних місць обмежена! Тож бронюйте квитки заздалегідь.

Придбати (замовити) можна за телефоном: (066) 24 456 41 або в організатора проекту. У вас є можливість обрати свій рейс: виліт о 16:00 або 18:00.