Презентація патріотичної збірки поезій «Борітеся - поборете!».

Організатори заходу - Кіровоградський державний будинок художньої та технічної творчості та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва.

Збірка «Борітеся - поборете!» об’єднує творчі здобутки тридцяти п’яти юних поетів - учнів та представників професійно-технічних навчальних закладів області.

Героїко-патріотична тематика, висока гордість і любов до воїнів, які захищають рідну Україну, біль за полеглих у антитерористичній операції на Сході країни – ось основні теми, що висвітлює збірка. Сьогодення диктує юним аматорам поетичного слова таку тематику заради майбутнього, яке їм будувати і відстоювати.

В рамках презентації поети–аматори Кіровоградської області поділяться творчими здобутками та розкажуть про свої плани на майбутнє.

Також під час заходу відбудуться виступи дипломатів Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні - Богдани Куницької та Євгена Карпова (конкурс проходив 9-10 червня 2016 року у місті Кам’янець-Подільський).

Контакти для отримання додаткової інформації: тел. 0508539803 – організатор заходу Кумпан Віктор Олексійович, тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.