Спортивні змагання на святі Івана Купала!

Організатори заходу, «Благодійний фонд Ярослава Бублика», планують провести спортивні змагання серед осичківців та усіх, хто завітає у гості.

У спортивній програмі: пляжний волейбол, армреслінг, пауерліфтинг. Для дітей заготовлені окремі конкурси – дівчатка продемонструють свою майстерність у плетінні головних атрибутів свята – віночків, а присутні визначать переможницю, яка, звичайно, за свої старання отримає подарунок. Хлопчики матимуть змогу спробувати свої сили у грі «Дартс». Найвлучніший також від організаторів отримає презент.

Звичайно, не обійдеться й без гумористичних конкурсів: стрибки у мішках, підняття сильною статтю своїх половинок на швидкість та чемпіонат пива. Головний момент заходу: відбудеться лотерея, учасники якої матимуть змогу виграти дуже гарні подарунки від благодійного фонду – телевізор, велосипед та скутер!!!

Присутніх будуть пригощати смачними сосисками гриль та морозивом. А на останок, по традиції, усі бажаючи зможуть пострибати через багаття, а дівчата на виданні - віддати свої віночки на розсуд течії. Приєднуйтеся до нашого свята! Буде яскраво, весело та незабутньо!