У творчому просторі Кіровоградської Льотної Академії - на третьому поверсі головного корпусу, у найбільшій у місті навчальній аудиторії, - відбудеться показ кіно від фестивалю американського кіно "Незалежність" за підтримки Посольства США в Україні та American Film Showcase.

Попередня програма заходу.

16:00 - Лекція Надії Заварової "Альфред Гічкок: Просто так черниць не зв'язують" та показ фільму А.Гічкока 
Бесіда присвячена українській прем'єрі документального фільму Кента Джонса «Гічкок/Трюффо» та широко відомому грунтовному інтерв'ю, що його пристрасний кіноман та режисер-практик Франсуа Трюффо провів на початку 60-х років з одним з найулюбленіших своїх авторів, сером Альфредом Гічкоком.

18:30 Живі всередині CША/ 2014/ 78’ ЖИВІ ВСЕРЕДИНІ показує соціального працівника Дена Коена, – засновника неприбуткової організації Music & Memory, – та його боротьбу проти непрацездатної системи охорони здоров’я, аби довести здатність музики боротись із утратою пам’яті та допомагати відновити глибинне розуміння свого “я” всім, хто страждає від такої недуги.

20:00 Знайомтесь: Cімейство Пател CША/ 2014/ 88’ ЗНАЙОМТЕСЬ: СІМЕЙСТВО ПАТЕЛ це потішна комедія зі справжнього життя про Раві Патела – майже 30-річного американця індійського походження, що втрапляє в любовний трикутник між жінкою його мрій... та своїми батьками.

21:30 Дах над головою CША/ 2014/ 100’ У малесеньке містечко Віллінстоні, що в Північній Дакоті, приїздять десятки тисяч безробітних мрійників у пошуках чесної роботи та хорошого заробітку, коли внаслідок гідророзриву, поблизу Баккенівської формації виявляють величезне нафтове родовище. У Конкордській лютеранській церкві пастор Рей Рейнкл працює в поті чола, аби зберегти трудовим міґрантам гідність. Щоночі він перетворює свою церкву на саморобний гуртожиток та консультативний центр – він розчиняє двері церкви для “ночувальників”, як він їх називає.

Контакна особа організаторів Штика Елла - моб.+38 096 334 00 97.

Партнер у місті Кропивницький - Вікторія Талашкевич, "Прес-клуб реформ", тел.: 050-321-39-19.