У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Здобути. Збудувати. Зберегти.», яка приурочена до 25-ї річниці незалежності України.

Виставка через регіональний аспект розповідає про становлення незалежної України від початку 1990 р. до сьогодні .

Відвідувачі матимуть змогу побачити унікальні, оригінальні, знакові експонати, зокрема, Державний прапор України, піднятий вперше над адміністративною будівлею у м. Кіровограді, матеріали, що розповідають про події Помаранчевої революції. Не залишились поза увагою і події останніх років, будуть представлені: фотографії, листівки, документи, прапори тощо, що відображають хроніку подій Революції Гідності на Кіровоградщині, фотографії, документи, меморіальні речі військовослужбовців Збройних Сил України, які долучилися до оборони суверенної і незалежної Української держави, подій на Донбасі. Окремі експонати презентують економіку, культуру, соціальні галузі Кіровоградщини за останні чверть століття. Особливістю буде також експонування тематичної нумізматичної колекції музею.

Виставка експонуватиметься протягом року. Сподіваємося, що мешканці міста і області, відвідавши її, ще раз переконаються, що ми живемо на багатій і прекрасній українській землі, і обов’язково збудуємо процвітаючу країну, адже маємо унікальний потенціал, головним багатством якого є люди.

Запрошуються всі бажаючі.

За довідками та замовленням екскурсій просимо звертатися за адресою: м. Кіровоград, вул. Архітектора Паученка (колишня – Дворцова), 40,

Телефони для довідок: (0522) 27-18-41; 24-19-62.