14 жовтня Україна відзначає – День Захисника України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави. З нагоди свята в бібліотеці заплановані наступні заходи:

з 12 жовтня - відділ абонементу презентує книжкову виставку «Захисники та визволителі рідної землі» присвячену Дню захисника України.

11 жовтня о 15.00 працівники відділу абонементу проведуть історичну подорож у минуле «Дух козацтва – український дух»;

11 жовтня о 8.00 та 12 жовтня о 14.00 працівники відділу сприяння технічній творчості молоді запрошують на слайд-бесіду-вікторину «Музей козацької страви»;

13 жовтня о 15.30 працівники відділу популяризації книги презентують історичний екскурс «Шляхами звитяги – подвиг заради майбутнього».