Шановні тренери, танцівники, батьки, прихильники тавболівальники бальних танців, запрошуємо ВАС прийняти участьвXIV-хтрадиційних змаганнях Кубок Олімпа!

Організаторизаходу будуть раді зустрічати своїх колег з нашого рідного міста, області та інших регіонів України. Свято музики і танцю об'єднає всіх закоханих у свою улюблену справу – від наймолодших початківців, які роблять свої перші кроки на танцювальному майданчикудо досвідчених,дорослих спортивних дуетів,а ще відомихі авторитетнихсуддів наших змагань.

На глядачів чекає широкий діапазон мелодій і танцювальних композицій – відлегких, романтичних, пристрасних ритмів європейських до енергійних, веселих, фантастично запальних та надзвичайно чуттєвих латиноамериканських танців у виконанні танцювальних дуетів, які приймуть участь у змаганнях на Кубок Олімпа.

Для потенційних учасників змагань працює он-лайн реєстрація на сайті СГОСТУ та danceservice.net. Для всіх початківців категорій Школа та Дебют – сувеніри та подарунки, призерам та фіналістам останніх категорій – дипломи, медалі, кубки!

Додаткова інформація з приводу змагань за тел. (050) 6488097