Відкриття виставки «Невичерпне джерело», яка присвячена 185-й річниці з дня народження Олени Блаватської. Ця пересувна виставка організована Теософським товариством в Україні на честь нашої співвітчизниці, всесвітньо відомої жінки Олени Петрівни Блаватської.

2016 рік - ювілейний для пам'яті про особистість, яка внесла безцінний вклад в скарбницю світової думки, сприяла духовному відродженню людства і започаткувала формування нового наукового світогляду на сучасному етапі еволюції людства. Олена Блаватська здійснила значний вплив на культуру, науку, релігію, мистецтво. Вона заклала основи формування нової картини світу, заснованої на принципі єдності усього сущого і нового способу людських стосунків Загального Братерства людства.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться творчістю та спадщиною цієї видатної жінки. Якщо ж комусь це ім'я ще не відоме, попереду на вас чекають безліч відкриттів, пов'язаних з питаннями життя, на підставі знайомства з її працями.

Під час відкриття виставки відбудеться концерт «Пісні душі» - звуки Тібетських чаш та обертонний спів у виконанні Наталії Сазанової.

Співаючі чаші (найбільш поширені так звані "тібетські співаючі чаші") - це древній музичний інструмент та засіб для медитацій. В давнину ці звуки вважались цілющими та оновлюючими здоров'я людини. Сила звуку вражає та надовго залишається з тими, хто їх слухав.

Завітайте на відкриття виставки, познайомтеся з нею та отримайте свій позитив від оточуючого світу.

Експозицію «Невичерпне джерело» можна переглянути з 20жовтня до 6 листопада щодня, в режимі роботи бібліотеки (понеділок - п'ятниця з 10.00 до 19.00, субота-неділя з 10.00 до 18.00).