«Sparring-show» справжніх чоловіків.

Справжній чоловік - це мудрість, мужність, милосердя, джерело терпіння і сили волі, чиї слова ніколи не розходяться з ділом, якому можна довірити все своє життя і не боятися зради.

Щороку 8 березня у світі вшановують жінок усіх віків. Міжнародний жіночий день настільки прижився в різних країнах, що без нього ми вже не мислимо свого існування. Виявляється, у чоловіків є аналогічний свято, тільки про нього мало хто знає: 19 листопада кожного представника чоловічої статі можна привітати з Міжнародним чоловічим днем.

З нагоди свята 22 листопада о 13.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва, за підтримки Управління освіти науки молоді та спорту Кіровоградської ОДА, запрошує мешканців та гостей міста на «Спаринг-шоу справжніх чоловіків». Учасниками шоу стануть найкращі студенти різних навчальних закладів нашого міста. Конкурсна програма, не лише подарує глядачам безліч позитивних емоцій але й підтвердить тезу «Чоловіки Кропивницького – найкращі чоловіки!».

За умовами шоу учасники продемонструють свої інтелектуальні знання, почуття гумору, спортивну та фізичну підготовку, а також творчі здібності та відчуття стилю. Конкурсні змагання для учасників організують члени журі і саме вони визначать хто ж з молодих чоловіків цього дня буде найкращим.

Підтримають учасників конкурсної програми надзвичайні дівчата зі школи східного танцю «Шакті», а також мужні хлопці з обласної федерації Лао-Тайських бойових мистецтв Лао-Муей.

Партнери заходу – спортивний клуб «Качалка», клуб віртуальної реальності «Vroom», ковзанка «Слайз», розважальний клуб «Вельвет» та магазин «Kancler.com», імідж центр «Ольга».

Не проґавте можливості привітати наших хлопців з чудовим святом та підтримати їх в конкурсному змаганні справжніх чоловіків.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua.

Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субота.