До Дня Гідності та Свободи у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться захід «Герой у моїй родині: виборюючи незалежність». Саме відчуття людської Гідності вивело людей на Майдан під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Саме бажання дотримання в країні демократичної Свободи об'єднало нове покоління громадян та дало розуміння того, що Україні потрібні зміни.

Бібліотека гуртує толерантних, відкритих до співпраці громадян та запрошує на зустріч родини міста та області, чиї долі пов’язані з розбудовою незалежності України.

У програмі: презентація збірки «Сила життя» автором - психологом центру психологічної реабілітації українських бійців "Компас" - Ганною Колєвою (видавництво «ІмексЛТД», 2016 рік), історія родини злинського воїна АТО в розповіді директора злинського музею Ольги Голованової; завідуюча відділом соціокультурної діяльності Світлана Приймак ознайомить гостей з бібліотечними новинками - книгами про Євромайдан і АТО та ін.

Під час заходу буде експонуватися виставка Кіровоградського краєзнавчого музею «Революція Гідності. Кіровоградський вимір» та книжкова виставка обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського "Гідність і свобода нації: в світлі Майдану".